Андонова со Суарез, во акцијата за промоција на активностите на Барса во „неделата на фудбалот“ (ФОТО) - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Кошарка
23/11/2017 21:55
Фудбал
23/11/2017 20:53
Кошарка
23/11/2017 19:42
Фудбал
23/11/2017 19:31

Андонова со Суарез, во акцијата за промоција на активностите на Барса во „неделата на фудбалот“ (ФОТО)

Андонова со Суарез, во акцијата за промоција на активностите на Барса во „неделата на фудбалот“ (ФОТО)

Најдобрата македонска фудбалерка Наташа Андонова веќе си ги пронајде своето, и тоа како значајно, место во првиот тим на Барселона.

Измиативе денови двата тима на Барса беа дел од акцијата за промоцијата на активностите во „неделата на фудбалот“ во Каталонија, па една од средбите Андонова ја искористи и за фотографија со еден од најдобрите фудбалери на Барселона, Луис Суарез.

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.