Бориело го загуби умот по бразилска манекенка (ФОТО)

Белен Родригез веќе е минато за Марко Бориело. Напаѓачот на Калјари минатото лето ја остави аргентинската презентерка  за нова. Станува збор за Дајен Мело, бразилска манекенка по која Бориело го загуби умот.

Парот неодамна за првпат беше забележан во јавностa, а Бориело често лета на релација Италија-Бразил за да биде со својата сакана.

[RoyalSlider Error] Incorrect RoyalSlider ID in shortcode or problem with query.

Се вчитува...