ФОТО НА ДЕНОТ: Мислат Кобра и Четка...како Манчини да плати „сметка“! - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Топ Вести
Кошарка
21/11/2017 19:24
Кошарка
21/11/2017 16:21
Кошарка
21/11/2017 8:30
Кошарка
20/11/2017 20:52

ФОТО НА ДЕНОТ: Мислат Кобра и Четка…како Манчини да плати „сметка“!

ФОТО НА ДЕНОТ: Мислат Кобра и Четка…како Манчини да плати „сметка“!

Спортскиот директор Дарко Панчев и шефот на стручниот штаб Чедомир Јаневски имаат што да (с)мислат: ‘Како Роберто Манчини да плати утревечер сметка. На „Филип Втори“, нека се забавуваат 30.000 фанови, а на крајот, Вардар да се радува, Зенит да си замине поразен…’

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.