ФОТО НА ДЕНОТ: Мислат Кобра и Четка…како Манчини да плати „сметка“!

Спортскиот директор Дарко Панчев и шефот на стручниот штаб Чедомир Јаневски имаат што да (с)мислат: ‘Како Роберто Манчини да плати утревечер сметка. На „Филип Втори“, нека се забавуваат 30.000 фанови, а на крајот, Вардар да се радува, Зенит да си замине поразен…’

Се вчитува...