ФОТО: Пике се бакнува со кит убиец - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Топ Вести
Ракомет
13/12/2017 22:12
Фудбал
13/12/2017 14:50
Меѓ. Фудбал
13/12/2017 14:42
Кошарка
12/12/2017 22:01

ФОТО: Пике се бакнува со кит убиец

Продолжениот одмор по освојувањето на новата европска шампионска титула со
Шпанија, Џерард Пике го минува во САД со својата девојка, популарна пејачка
Шакира.

 

И додека одмoра, постојано на својот Tвитер – профил исфрла фотографии за
одбележување. Последната е со китот убиец притоа опишувајќи: „Еве
погледнете. Ме бакна и кит убиец“…
Покрај Шакира, се разбира….

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.