Фудбал како на ’забавена снимка’ (ФОТОГАЛЕРИЈА) - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Топ Вести
Фудбал
13/12/2017 14:50
Меѓ. Фудбал
13/12/2017 14:42
Кошарка
12/12/2017 22:01
Ракомет
12/12/2017 17:39

Фудбал како на ’забавена снимка’ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Фудбал како на ’забавена снимка’ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Почеток е на првенството, жешко е и тешко да се игра фудбал на нашите стадиони во 17 часот, но Работнички и Ренова не воодушевија на стартот од новиот шампионат. Повеќе внимаваа да не примат гол, отколку да го загрозат противничкиот, а се играше бавно и неинвентивно…како да гледаш фудбал на забавена видео-снимка.

rabotnicki - renova novi 2
rabotnicki - renova novi 3
rabotnicki - renova novi 4
rabotnicki - renova novi 5
rabotnicki - renova novi 6
rabotnicki - renova novi 7
rabotnicki - renova novi 8
rabotnicki - renova novi 1
vlatko kostov renova
rabotnicki - renova novi 30
rabotnicki - renova novi 31
rabotnicki - renova novi 17

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.