Фудбал како на ’забавена снимка’ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Почеток е на првенството, жешко е и тешко да се игра фудбал на нашите стадиони во 17 часот, но Работнички и Ренова не воодушевија на стартот од новиот шампионат. Повеќе внимаваа да не примат гол, отколку да го загрозат противничкиот, а се играше бавно и неинвентивно…како да гледаш фудбал на забавена видео-снимка.

[RoyalSlider Error] Incorrect RoyalSlider ID in shortcode or problem with query.

Се вчитува...