Каков среќник е Кевин Трап: Со прекрасната Изабел на одмор во Сент Бартс - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Топ Вести
Фудбал
30/03/2017 14:48
Фудбал
30/03/2017 14:31
Фудбал
30/03/2017 10:28
Интервју
29/03/2017 16:15

Каков среќник е Кевин Трап: Со прекрасната Изабел на одмор во Сент Бартс

Каков среќник е Кевин Трап: Со прекрасната Изабел на одмор во Сент Бартс

Животот го помилува Кевин Трап. Тој го носи дресот на францускиот првак Пари Сен Жермен и на професионален план навистина нема од што да се пожали, а во приватниот живот е уште поголем среќник. Кевин успеа да ја ќари Изабел Гулар, една од прекрасните модели на „Викторија Сикрет“, со која во моментов ги ужива празниците на одмор во Сент Бартс.

Изабел е неверојатна, но припадничките на понежниот пол би рекле дека и Кевин ’не е за фрлање’. Со нивните атлетски тела го привлекоа вниманието на плажите, а не останаа незабележани и од папараците.

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.