Македонско девојче, со неверојатна страст за фудбалот (ВИДЕО) - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Фудбал
19/11/2017 21:29
Кошарка
19/11/2017 20:35
Фудбал
19/11/2017 19:59
Фудбал
19/11/2017 19:09

Македонско девојче, со неверојатна страст за фудбалот (ВИДЕО)

Македонско девојче, со неверојатна страст за фудбалот (ВИДЕО)

Страста за фудбалот не познава граници. Во поново време, се поголем број девојчиња се заљубени во фудбалската игра, а Ана Милчевска дефинитивно е една од оние на кои фудбалската топка им е верен пријател. Таа секојдневно ги подобрува своите фудбалски вештини, и сака да биде „фристајлер“…

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.