На Шчешни раката му ’лепи’ и паричници (видео) - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Топ Вести
Фудбал
20/08/2017 18:54
Кошарка
20/08/2017 14:14
Кошарка
19/08/2017 23:06
Кошарка
19/08/2017 22:06

На Шчешни раката му ’лепи’ и паричници (видео)

На Шчешни раката му ’лепи’ и паричници (видео)

Полскиот голман Војчех Шчешни е одличен на голот на „волчицата“, но има и други способности. Му ’лепат рацете’ и по туѓи паричници. Во шега, и пред камери, но демонстрираше школски начин како да украдете паричник од туѓиот ранец. Настрада Алисон, младиот фудбалер на Рома…


Dzeparos Scesni by situacijeliga

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.