ВИДЕО: Барсегјан конечно го „скрши“ отпорот на Шкупи - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Коментари
11/12/2017 12:49
Ракомет
11/12/2017 11:00
Меѓ. Фудбал
10/12/2017 19:26
Кошарка
10/12/2017 19:35

ВИДЕО: Барсегјан конечно го „скрши“ отпорот на Шкупи

ВИДЕО: Барсегјан конечно го „скрши“ отпорот на Шкупи

Вардар по бројните претходни шанси на дуелот против Шкупи во 9. коло од ПМФЛ, конечно успеа да дојде до водство од 1-0 по еден час игра.

„Црвено-црните“ до предност ги донесе ерменскиот репрезентативец Барсегјан со голот во 58. минута…


Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.