За сѐ има прв пат: Новинар заспа на прес-конференција на Луис Енрике

Тренерот на Барселона, Луис Енрике, се најде во комична ситуација откако новинар заспа на пресот по натпреварот со Валенсија. Случката ја прокоментира како прва во неговата кариера, а сето тоа го проследи со смеа.

Се вчитува...