За сѐ има прв пат: Новинар заспа на прес-конференција на Луис Енрике - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Фудбал
25/07/2017 22:15
Фудбал
25/07/2017 22:59
Фудбал
25/07/2017 22:28
Фудбал
25/07/2017 21:52

За сѐ има прв пат: Новинар заспа на прес-конференција на Луис Енрике

За сѐ има прв пат: Новинар заспа на прес-конференција на Луис Енрике

Тренерот на Барселона, Луис Енрике, се најде во комична ситуација откако новинар заспа на пресот по натпреварот со Валенсија. Случката ја прокоментира како прва во неговата кариера, а сето тоа го проследи со смеа.

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.