Знаеш дека е Божиќ кога Леброн ќе ти донесе 1,3 милиони долари „во КЕШ“ - Екипа
Сакај СПОРТ!   Читај Спорт!   Живеј СПОРТ!
Ekipa
Топ Вести
Кошарка
23/05/2017 20:09
Фудбал
23/05/2017 17:45
Кошарка
23/05/2017 17:06
Фудбал
23/05/2017 14:20

Знаеш дека е Божиќ кога Леброн ќе ти донесе 1,3 милиони долари „во КЕШ“

Знаеш дека е Божиќ кога Леброн ќе ти донесе 1,3 милиони долари „во КЕШ“

Леброн Џејмс важи за најдобар кошаркар на денешницата, но асот на Кливленд исто така е и извршен продуцент на новиот квиз “The Wall“. Станува збор за квиз со награден фонд од огромни 1,3 милиони долари, пари што завршија кај брачен пар од Охајо, а им ги донесе лично спортската мегаѕвезда, која го објави видеото на својот инстаграм профил.

Знаеш дека е Божиќ кога Леброн ќе ти донесе 1,3 милиони долари „во КЕШ“…

Advertisement

Редакцијата на Екипа се оградува од сите коментари со навредлива и заканувачка содржина што ќе ги пласираат читателите. Воедно, бара од сите свои читатели да се воздржат од навреди по национална и верска основа. Таквите коментари ќе бидат повлечени.