„Еврогол“ на Ди Марко за кој уште долго ќе се зборува (ВИДЕО)

Интер води со 1-2 на полувреме против Сампдорија во 3. коло од италијанската Серија А. Сепак, првиот дел го одбележа неверојатниот погодок на Федерико Димарко од слободен за кој уште долго ќе се зборува.

 

 

Се вчитува...