ФОТО НА ДЕНОТ: Без коментар….

Утринскиот тренинг на Реал Мадрид го одбележа интресна фотографија во која главните улоги ги имаа левиот бек Марсело и напаѓачот Карим Бензема.

Секако, сето ова предизвика внимание на социјалните мрежи… Дополнителен коментар не е потребен!

 

Се вчитува...