ФОТОГАЛЕРИЈА: Вардар „нескршливиот“… беспрекорен шампионски танц во СЕХА!

Европскиот шампион Вардар мина беспрекорно натпреварување сезонава во СЕХА регионалната лига без ниту еден пораз… Сето тоа заокружено со Ф4 турнирот во Скопје и финалниот натпревар во кој „црвено-црните“ славеа против ППД Загреб.

За сосема заслужено славје на крајот, по победничките 60 финални минути…

 

Се вчитува...