Македонија и дефинитивно против Косово во Лигата на нациите… (ВИДЕО)
Англија со „седумка“ го одбележа 1.000 натпревар во историјата, Франција и Турција си обезбедија ЕП
Проблем за Ливерпул, Салах ќе паузира еден месец