Лудилото на Бруно Фернандеш (ВИДЕО)

Бруно Фернандеш беше пред голем трансфер изминатово лето, имаше преговори со Манчестер Јунајтед и со Реал Мадрид, но на крајот остана во клубот. Заработи црвен картон на мечот со Боависта, а потоа го покажа и своето друго лице. Збесна во соблекувалната и ја ’развали’ вратата…

Се вчитува...