Мејведер не може да издржи преголема убавина – Ја избркал сопругата од дома зoшто била премногу секси

Флојд Мејведер, еден од најдобрите боксери во историјата, по три години се враќа од пензија, откако закажа егзибициски меч со јутјуберот Логан Пол, поради што се реши за еден несекојдневен потег и вистински спектакл за фановите на боксот.

Според американските медиуми, легендарниот борец привремено ја избркал својата свршеница Ана Монро, која работи како стриптизерка, бидејќи била премногу секси и премногу го возбудувала, нешто што не му требало додека се подготвува за претстојниот меч.

„Ана се вратила назад во својот стан. За неа сето ова е стресно, но свесна е дека Мејведер е тој што ги влече потезите во нивната врска. Но и покрај тоа, чудно е што ја приморал да се исели, бидејчќи неговата вила има дури 11 спални соби и може таа да живее таму без да има било каков контакт со Флојд“, вели пријател на стриптизерката за „Сан“.

Дуелот на Мејведер со Пол е закажан за 6 јуни и тоа ќе биде прв за легендата по 2018 година, кога имаше егзибициски дуел со Јапонецот Теншина Насукава. Оваа пресметка нема да влијае врз беспрекорниот скор 50-0 со кој Американецот се пензионира, бидејќи станува збор за неофицијален меч исклучиво за пари.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Monroe ?. (@thereal.annamonroe)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Monroe ?. (@thereal.annamonroe)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Monroe ?. (@thereal.annamonroe)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Monroe ?. (@thereal.annamonroe)

Се вчитува...