Михајловиќ заплака од среќа кога дозна дека ќе стане дедо (ВИДЕО)

Тренерот на Болоња, Синиша Михајловиќ дозна дека ќе стане дедо. Неговата ќерка Вирџинија е бремена, а среќната вест го расплака Србинот.

Вирџинија прво го изненади својот сопруг, а потоа и нејзиниот татко Синиша, кој очигледно не можеше да ги задржи солзите од радост и среќа.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Virginia Mihajlović (@virgimih)

 

Се вчитува...