Може ли да играте онлајн-казино на Tesla Model 3? CasinoEuro го проба и тоа!

Илон Маск веројатно тестирал сè што може да се замисли при создавањето на Тесла, од гумите до самовозењето. Но, има една работа која ја пропуштил за време на процесот на тестирање. Тоа е, дали може да играте во онлајн казино додека Тесла ве носи на следната дестинација.

Звучи лудо, нели? Но, не и за тимот на CasinoEuro. Одлучувајќи да ги преземат работите во свои раце сами се нафатија да ја тестираат оваа теорија. Да бидеме искрени, бидејќи задачата за возење е во туѓи раце, зошто не би го искористиле времето играјќи слотови, рулет, казино-игри, па дури и гледајќи видеа на YouTube.

Поточно, каналот YouTube CasinoEuro може да провери дали е можно дури и играње слотови во автомобил Тесла!

Моделот 3 ви го спасува денот

Со оглед на тоа што CasinoEuro е познат по своето онлајн-казино, можеби се прашувате што имаат тие со тестирање на паметни автомобили или од каде интересот да се тестира дали е можно или не играње слотови во Тесла. Па, одговорот е едноставен, нивните обожаватели и гледачи.

За оние кои не сте во тек, CasinoEuro останува во согласност со желбите и желбите на своите клиенти речиси четири години, обезбедувајќи им едноставни водичи за играње на најпопуларните казино-игри. Гледачите на CasinoEuro почнаа да се прашуваат дали ви треба само веб-прелистувач за играње, и за тоа на колку технолошки уреди е можно да се реализираат слот-вртењата.

Како и обично, повторно го сервираа на своите обожаватели она што го бараа! Така, во нивната втора последна епизода, објавија специјална најава дека нивното големо финале ќе биде малку поразлично од нивната дотогаш вообичаена содржина. Како и да е, тоа би било исто толку интригантно.

Откако отиде на возење во Tesla Model S, CasinoEuro беше малку разочаран кога откри дека станува збор за нешто постар модел, а моќноста на процесорот не беше доволно моќна да ги врти слотовите. Но, не грижете се затоа што Тесла Модел 3 го спаси денот и слободно може да се каже дека Елон Маск би бил уште повеќе изненаден од способностите на Тесла Модел 3.

Од Нокиа 3310 до седиште за двојки во кино

Иако CasinoEuro веќе имаше добра идеја за гаџетите кои би ги тестирале, поради коментарите на нивните претходни видеа повторно ги прашаа своите обожаватели директно што би сакале да испробаат. Да речеме дека некои од предлозите немаше воопшто да поминат, но колку и да изгледаше лудо, CasinoEuro остана посветен да ги испроба.

На кратко, секој технолошки уред со екран и веб-прелистувач беше тестиран, од оние коо ви го донесоа Nintendo, па се до мобилните уреди кои беа хит во 2000-те, вклучително и Nokia 3310. Паметни часовници, камери, телевизори, конзоли за игри, па дури и фрижидери исто така дебитираа! Тие дури стигнаа дотаму што зграбија и седишта за двојки во киносалата за да видат дали слотовите на CasinoEuro можат да се појават на билетарата.

Бидејќи ова им е последна епизода од ревијалната серија, тие решија да излезат со бомба. За среќа, секогаш ќе имате пристап до сите други видеа на CasinoEuro на нивниот официјален канал на YouTube.

Се вчитува...