Mozzart дава најголеми квоти на свет: Франција 2,85 и Португалија1,57!

Никаде на планетата нема да најдете поголеми квоти!

Редовна чест со елитните натпревари во Mozzart.

Букмејкерите на Mozzart немаат намера да попуштат. За денес подготвија две поклон квоти, кои во секој момент ќе имаат најголеми квоти на свет!
Проверете, навистина е така.

Mozzart ти нуди можност да освоиш 50.000 денари секој ден за време на Европското првенство. Сè што е потребно  да направиш е да го ПРОМАШИШ ТИКЕТОТ. За што се работи?

За време на Европското фудбалско првенство, тикетот со најголема погодена квота, а со само еден промашен пар, освојува 50.000 денари. И така секој ден! Тикетот мора да содржи најмалку четири парови кои се играат тој ден, при што еден пар од тикетот задолжително мора да биде од Европското првенство во фудбал.

 

Франција – Германија (вторник, 21.00), кец 2,85

Дојде време да стартува и „групата на смртта“. Ќе биде запаливо вечерва во Минхен, каде што на Алијанц Арената на мегдан ќе излезат Франција и Германија, во како што се очекува, многу неизвесен дуел. „Триколорите“ зад себе имаат освоено Светско првенство и на собирот на најдобрите на Стариот континент сакаат да ги обединат двете титули, иако атмосферата во селекцијата не е идеална, по тивкиот судир меѓу Килијан Мбапе и Оливие Жиру. Мбапе неспорно е клучниот играч на екипата, а враќањето на Карим Бензема во националниот тим ќе им помогне на трупите на Дидие Дешамп да ја подобрат завршницата. Од друга страна пак, селекцијата на Јоаким Лев се надева дека неодамнешниот триумф над Летонија со 7:1 ќе биде потстрек за успешна серија на победи. Германците имаат големи амбиции на турнирот, кој ќе биде последен за Лев на клупата на „маншафт“. Треба да се напомене дека во составот се вратија и Томас Милер и Матс Хумелс.

 

Унгарија – Португалија (вторник, 18.00), двојка 1,57

Португалија ќе цели да ја започне одбраната на титулата на Европското првенство во голем стил, кога вечерва на Пушкаш Арената во Будимпешта ќе настапи против Унгарија. Составот на Фернандо Сантос се смета за еден од главните фаворити за освојување на круната, но својата вредност ќе мора да ја докаже на теренот. Рубен Диас и Бернардо Силва се враќаат во почетните единаесетмина, бидејќи одмораа во ремито против Шпанија во генералната проба пред ЕУРО. Меѓутоа, како и секогаш, човекот кого сите ќе го гледаат ќе биде суперѕвездата Кристијано Роналдо. Унгарците играат дома, но со огледа на големата разлика во квалитет, тешко дека постои голема шанса за успех кај избраниците на Марко Роси. Во последниот дуел со натпреварувачко значење, Португалија славеше над Унгарија со голот на Андре Силва, иако да напоменеме, дека на последното Европско првенство судирот меѓу овие две селекции заврши 3:3.

Зарем има подобар начин од тоа да го поминете летото гледајќи репрезентативен фудбал, со ладно пиво и тикети со вашите добитни комбинации? Совршено! Дополнително, за прв пат ќе имаме можност да навиваме за Македонија на Европското првенство и да ја бодриме нашата репрезентација!

Mozzart ви нуди единствена можност да добиете пакет од 24 пива Скопско за време на Европското фудбалско првенство! Како до нив?

Уживајте во фантастичните натпревари и заработете во Mozzart.

* Квотите се подложни на промени, но во секој момент во Mozzart ќе бидат најголеми на свет.

Се вчитува...