Реми на Академија Пандев против Партизан на „Купот на пријателство“

Младинскиот тим на Академија Пандев одигра реми 1-1 против Партизан во првиот натпревар на меѓународниот „Куп на пријателство“. Македонскиот тим поведе во 33. минута со голот на Крстевски, додека конечните 1-1 ги постави Стјепановиќ.

 

Се вчитува...