Ван Гал ја повикал сопругата на с*кс на сред тренинг (ВИДЕО)

Законите во Катар, каде што е една од земјите со најрепресивен режим, предвидуваат казна затвор ако на јавни места имате секс, но селекторот Луј Ван Гал знае дека може во хотелската соба да прави што сака. А, тој сака да има секс во текот на Мундијалот.

Камерите го фатиле 71-годишниот Ван Гал кој на тренинг и предлага на својата сопруга да одат до хотелот на „брз секс“. Дали сопругата Трус прифатиле, не се знае, но овој предлог го добила јавно пред целиот стручен штаб.

„Можеш да дојдеш во хотел, да наминеш во мојот хотел. Да имаме секс“, рече пред камерите Ван Гал.

Се вчитува...