Бендтнер си е „лорд“, го знае тоа и Натасја…(ВИДЕО)

Фудбалерот на Розенборг, Никлас Бендтнер, знае како да го искористи одморот по освојувањето на првенството во Норвешка. Екс-напаѓачот на Арсенал моментно ужива на Малдивите со неговата девојка Натасја Мадсен (дански модел), а доказ дека навистина ужива е видеото кое го сподели на неговиот „Инстаграм“ профил. Неговите следбеници останаа без здив кога во кадарот се појави разголената Натасја.

Бендтнер му даде голови на Вардар во Лигата на Европа, ама очигледно умее добро да „стрела“ и на друг терен…

https://www.dailymotion.com/video/x6bx2okhttps://www.instagram.com/p/BVkTGIhhBZv/?hl=en&taken-by=natasjamadsenhttps://www.instagram.com/p/Bbm3ruDndjW/?taken-by=natasjamadsenhttps://www.instagram.com/p/BcuVUKDHzR1/?taken-by=natasjamadsen https://www.instagram.com/p/BXylZ8xBm6T/?hl=en&taken-by=natasjamadsen

Се вчитува...