Бруна со бакнежи ја стартуваше рехабилитацијата на Нејмар

Бразилскиот ас Нејмар се врати во родната земја, каде претстојниов викенд треба да биде опериран, за да се санира повредата на скочниот зглоб што ја заработи на натпреварот против Олимпик Марсеј во француското првенство. Тој ќе отсуствува од терените во наредните три месеци, а утехата ја пронајде во својата убава девојка Бруна Маркезине. Таа со бакнежи ја стартуваше рехабилитацијата на најскапиот светски фудбалер.

Се вчитува...