Луд настап во соблекувалната: Хоакин ала Џенифер Лопез (ВИДЕО)

Капитенот на Бетис, Хоакин, е неверојатно лудо момче, а својата најнова лудорија ја изведе во клупската соблекувална. Тој изведе имитација на познатата пејачка Џенифер Лопез. Се разбира, соиграчите урнебесно се смееја, а и Џенифер треба да се подзамисли…

Се вчитува...