На ѕвездите никогаш не им е здодевно: Полна јахта полуголи жени, и пари расфрлени на сите страни (ВИДЕО)

Големата ѕвезда на американскиот фудбал, Дак Прескот изнајмил јахта полна полуголи жени. Видео снимката се појави на социјалните мрежи, а потоа ја презедоа и голем број светски медиуми. На неа младата НФЛ ѕвезда на Далас со десетина полуголи девојки комплетно „опуштен“ на јахта.

Прескот моментално се одмора на Флорида од сезоната, но се чини дека 24-годишниот спорт обожава да ја покажува својата „раскалашеност“. Што, пак, не е примено со одобрување во јавноста… Расфрлани пари на под и бројните девојки на луксузната јахта се доволен показател за финансиската состојба на младиот спортист. Но, прашање е како девојката на Дак го прифатила сето ова…!? Е, тоа ќе биде вест!

Се вчитува...