Нејмар каде и да оди – дава голови, знае и Бруна (ФОТО)

Најскапиот светски фудбалер Нејмар ги помина новогодишните празници на прекрасен начин, на јахта со својата девојка Бруна, со која по третпат ја обнови љубовна врска. Велат, Нејмар каде и да оди – дава голови…

Се вчитува...