‘Непристојна’ понуда за најзгодната фудбалерка на светот: 100.000 евра да спие со колега (ФОТО)

Најпопуларната фудбалерка во светот, Алиша Леман откри дека добила непристојна понуда од нејзин колега, која ја одбила.

Леман откри дека неодамна од фудбалер, чие име не сакаше да го открие, добила понуда од 100.000 евра за да помине една ноќ со него.

„Бев во Мајами кое е мое омилено место. Па за време на една забава во клуб добив понуда од еден познат фудбалер… И претходно сме се среќавале на некои настани, но не откривам детали. Сега, сакаше да ми плати 100.000 евра за да поминам една ноќ со него“, кажа Алиша.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alisha Lehmann (@alishalehmann7)

Се вчитува...