Секси чартер: Стриптиз – стјуардеси за фудбалерите на Виетнам (ВИДЕО)

Фудбалската репрезентација на Виетнам до 23 години загубила меч од Узбекистан, но на враќањето во својата земја младите фудбалери добиле прекрасно изненадување од авионската компанија „Виетџет“. Стјуардесите изведувале вистински стриптиз, што предизвика огромни реакции во јавноста во оваа земја. Сепак, фудбалерите сигурно не се жалеле…

Се вчитува...