Секси Роберта се соблече во чест на Рома (ФОТО)

Рома направи чудо со елиминацијата на Барселона во четвртфиналето на Лигата на шампионите, а во таа чест спортската новинарка Роберта Педрели, која е страствена навивачка на „волчицата“, направи нова провокативна фотосесија.

Роберта објави фотографија во која се гледа како лежи без гаќички, покриена со шалот на Рома…

 

Се вчитува...