Tурам го помилува Стефан Савиќ по машкоста! (ВИДЕО)

Атлетико Мадрид и Интер најверојатно последниот патник во четвртфиналето во Лигата на шампионите, откако само моменти ги делат од последниот чин во овој епски натпревар.

Во продолженијата мируваат мрежите, но нив ги одбележа фудбалерот на гостите Турам. Во еден дуел Маркус Турам не бираше што прави и го фати Стефан Савиќ за пенисот!

 

Thuram makes an interesting squeeze on Savic.
byu/Sal21G insoccer

Се вчитува...