Убавицата која го растури бракот на Марсијал: Не и смета епитетот „проститутка“ (ФОТО)

Едноставно неодолива. Така најлесно може да се опише Мелани Да Круз, 26-годишната девојка на ѕвездара на Манчестер јунајтед, Ентони Марсијал. Поради неа Марсијал ја остави сопругата Саманта Жаклинет пред две години. Двојката сега чека принова, а Марсијал има ќерка од првиот брак.

Мелани има повеќе од 1,7 милиони следбеници на социјалните мрежи. Љубовта со фудбалерот на Манчестер јунајтед воопшто сака на секој чекор да ја покажува, и покрај тоа што неодамна се најде на удар на Саманта која ја нарече „проститутка“ и „растуривачка“ на бракови. Но, тоа на Ентони и Мелани не им смета и натаму да ја покажуваат љубовта во јавност…

 

Се вчитува...