Андрес Иниеста и Ана Ортиз ’лудуваат’ во карантин: Снимија интересно тик – ток видео

Фудбалерите не се навикнати да бидат „затворени“ постојано, иако поимот и тоа како им е познат од периодот кога се подготвуваат пред важните натпревари. Но, наместо со соиграчите од тимот, сега се заедно со семејствата и се обидуваат времето да го искористат на најдобар можен начин.

Андрес Иниеста и неговата сопруга Ана Ортиз снимија интересно тик – ток видео…

Се вчитува...