Бендтнер луд, неговата девојка „полуда“: Откачена и постојано гола (ФОТО)

Поранешниот напаѓач на Арсенал и Јувентус, Никлас Бендтнер на многумина е познат по своите „лудории“ надвор од теренот. Бендтнер се прослави со разно-разни изјави како е најдобар на светот, иако кариерата му ја одбележаа неверојатни промашаи и испади. Но, во секој случај, ужива во животот…

 

А, посебна нота на неговиот живот дава девојката Филин Репсторф… Но, очигледно добри си се пронајдени затоа што и таа е тотално откачена токму како него. Постојано го привлекува вниманието по социјалните мрежи со соблекување најчесто и до крај.

 

Некои од фотографии повеќе се за еротски магазини, отколку за Инстаграм, но сигурно на тоа немаат замерки бројните нејзини обожаватели…

Се вчитува...