Бразилска манекенка разочарана од Роналдо: Ми плати 10.000 евра за секс ама се се заврши за многу кратко…

Познатата бразилска манекенка и ТВ водителка, Андреса Урах откри во својата автобиографска книга и за своето сексуално искуство со Кристијано Роналдо. Иако, како што вели, немало и на што многу да се сеќава затоа што Роналдо бил крајно лош во кревет, и многу брз…

„До својата 27 година спиев со стотици мажи. Но, потоа почнав и со оние од елитата. Роналдо ми го препорачаа двајца фудбалери со кои претходно веќе спиев. Ми се јави и ме праша дали навистина имам најдобра задница во Бразил. Брзо се договоривме да се сретнеме“ – пишува Урах.

Притоа открива дека сексот бил груб, Роналдо воопшто не се покажал а таа останала разочарана…

„Срцето ми куцаше забрзано додека одев кај него. Бев премногу возбудена. Ме пречека со насмевка, кратко разговаравме, а потоа ме зграпчи. Но беше крајно груб. Не го замислував како таков. Беше премногу агресивен и се заврши за многу, многу кратко време. Беше неочекувано пребрз, како тинејџер. Останав разочарана“ – раскажува Андреса.

Се вчитува...