Бразилска одбојкарка: Нејмар сакаше да не одведе мене и сестра ми во кревет и да имаме тројка

Бразилската одбојкарска репрезентативка Кејла Алвес Рамаљо, попознат како Ки Алвеш е голема ѕвезда на социјалните мрежи. На Инстаграм ја следат дури 2,3 милиони луѓе, а покрај нејзиниот талент за одбојка, тоа не и е единственото хоби.

Таа ги користи своите атрибути во други сфери. Нејзиниот најголем приход, доаѓа од страницата на која ги споделува своите приватни фотографии и видеа. Таа вели дека ѕвездата на Пари Сен Жермен, Нејмар сакал нејзе и нејзината сестра да ги одведе во кревет…

„Сакале или не, тоа ми носи најмногу пари денес. Се сметам за спортист, модел, инфлуенсер, деловна жена и претприемач. Во една ситуација ми рече „Кој знае, можеби ќе завршам со тебе и сестра ти во кревет и ќе имаме тројка“, вели Ки Алвеш. 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Key Alves (@keyalves)

Се вчитува...