Бријаторе заведе нова убавица – 24-годишната Лудовика е сон на секој маж (ФОТО)

Поранешниот прв човек на Рено, Флавио Бриаторе продолжува со љубовни врски со далеку помлади жени од него. Нова на мета на Италијанецот е 36 години помладата убавица која во 2014 година беше дел од финалето на Мис Италија.

Се вчитува...