Даниела Росати го „крева моралот“ во Јувентус (ФОТО)

Сексапилната Даниела Росати го „крева моралот“ на фудбалерите на Јувентус по тешкиот пораз во финалето на „Копа Италија“. Росати која е познат топ-модел во Италија е голем фан на клубот од Торино. На убавата Росати сигурно исто тешко и има паднато поразот во финалето од Наполи на нашиот Елиф Елмас, но сепак нејзината љубов кон „црно-белите“ бои е посилна од се.

 

 

View this post on Instagram

 

#milano #milano🇮🇹 #model #fashion #sensual #sexy #shooting #work #mywork

A post shared by 𝑫𝒂𝒏𝒊𝒆𝒍𝒂 𝑹𝒐𝒔𝒂𝒕𝒊 🇮🇹 (@_daniela.rosati_) on

 

Се вчитува...