Деколтето на Ванда и Ибица – совршенство за Мауро Икарди

Мауро Икарди поради нарушените односи со Лео Меси не се најде на списокот на Аргентина за СП 2018, но како заврши настапот на „гаучосите“ на овој мундијал, можеби и подобро е што асот на Интер не беше дел од таа бламажа.

А на Икарди дефинитивно не му е тешко, веќе дваесетина дена ужива на Ибица со својата сопруга Ванда Нара. A деколтето на Ванда на последната заедничка фотографија само потврдува дека Икарди знае како да го надмине мундијалското разочарување.

Се вчитува...