Деколтето на Ванда Нара во прв план, дури и кога се подготвува за спиење (ФОТО)

Сопругата и менаџер на аргентинскиот фудбалер и ѕвезда на Пари Сен Жермен, Ванда Нара, повторно провоцира на социјалните мрежи. Таа постави фотографија и видео на која се подготвува за спиење, но повторно во прв план беше нејзиното деколте.

 

View this post on Instagram

 

Hello kitty ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Се вчитува...