Убавата Ана Марија се соблече – баш е добро да си Лука Дончиќ (видео)

Лука Дончиќ е хит на кошаркарските терени ширум Европа, а истовремено неговата девојка Ана Марија Голгес, забрзано чекори напред во својата манекенска кариера. Таа неодамна се разголи како дел од кампањата на „Лиска“, како нов доказ зошто всушност Ана Марија важи за „муза“ на словенечкиот кошаркар.

 

 

View this post on Instagram

 

Behind the scenes 💃🏽🌹 Cheek by Lisca 👙

A post shared by A. GOLTES✨ (@anamariagoltes) on

Се вчитува...