Девојката на Лука Дончиќ се опушти: Се почесто во провокативни изданија (ВИДЕО)

Додека Лука Дончиќ се подготвува за новата сезона во НБА лигата која треба да стартува во декември, неговата девојка Анамарија Голтес и натаму го привлекува вниманието во Словенија, САД и пошироко со се почестите провокативните изданија.

Најновото од Анамарија е најавата, преку видео од центарот на Љубљана, за нов моден ангажман во блиска иднина.

 

View this post on Instagram

 

Short behind the scenes video ✨ Can’t wait to show you guys more!! 💖

A post shared by ANAMARIA (@anamariagoltes) on

Се вчитува...