„Добро утро“ ви посакува Дилета (фото)

Паузата во италијанскиот шампионат ја користи и водителката Дилета Леота, која ги минува последните денови од одморот пред да се врати на работните обврски и да известува за натпреварите од Калчо-лигата.

Преубавата Италијанка го почна денот посакувајќи им на милионите следбеници на нејзиниот инстаграм-профил добро утро, со фотографија во која во преден план е нејзиното бујно деколте.

Дилета дефинитивно знае како да остане во центарот на вниманието и кога не е на работа…

Се вчитува...