Еден човек ги има „корпосано“ и Георгина и Дилета – „Ни на крај памет не ми беше да ги повикам“ (ФОТО)

Дилета Леота и Георгина Родригез се личности за кои најмногу се пишува во италијанските медиуми. Сепак, се најде еден човек во Италија кој не размислува да соработува со нив. Амадео Себастијани, едноставно не сака да ги повика на годинашното издание на „Сан Ремо“.

„Ни на крај памет не ми беше да ги повикам. Па тие не се воопшто ѕвезди“, изјави Себастијани. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

 

 

Се вчитува...