Една од најубавите светски спортистки целосно се разголи… (ФОТО)

Лусија Лачкович Јаворчекова, поранешната шампионка на Словачка во велосипедизам, со серија нови фотографии на Инстаграм повторно ги воодушеви своите фанови.

Една од најубавите светски спортистки одлучи комплетно да се разголи. Но, секако, сето тоа со максимален вкус.

Неодамна, 30-годишната Лусија велосипедизмот го напушти пред три години одлучувајќи да работи како модел и Ди-џеј.

Се вчитува...