ЕКИПА 1Х2: Сингл и тикет на денот

Ова се нашите предлози за типување за денешниот ден…

СИНГЛ НА ДЕНОТ

Фудбалерите на Лил денеска на домашен терен во обид за повторно враќање на третата позиција на табелата кое носи директно место во Лигата на шампионите следната сезона. Ја носат фаворитската улога против Лион, па се очекува да дојдат до трите бода кои ќе им значат подобра позиција во однос на Брест пред финалните две кола од шампионатот.

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

Кристал Палас – Манчестер ј.   1Х и 3+

Салернитана – Аталанта                  2

Конјаспор – Фенербахче                  2

Ексцелзиор – НЕЦ Најмиген        ГГ 3+

Се вчитува...