ЕКИПА 1Х2: Сингл и тикет на денот

Ова се нашите предлози за типување за денешниот ден…

СИНГЛ НА ДЕНОТ

Реал Мадрид – Баерн Минхен                 1 и 2+

Неизвесно второ полуфинале во Лигата на шампионите во кое Реал Мадрид, сепак, ќе ја има предноста на домашниот терен. Се очекува „кралевите“ токму тогаш кога е најнеопходно да го пружат најдоброто од себе и да се изборат за финале во Лигата на шампионите.

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

Бриж – Фиорентина                         ГГ 3+

Барселона – Олимпијакос               1

Шпанија – Србија                               1

Монако – Фенербахче                       –

Се вчитува...