Фатална Албанка: Го откачи Џемаили зошто бил лош во кревет, па сега пак провоцира…. (ФОТО)

Атрактивната Албанка, Ерјона Сулејмани не пропушти да го прослави и „Денот на вештерките“.

Ерјона, која е многу попозната како поранешна сопруга на швајцарските репрезентативец Блерим Џемаили, во европската јавност уште повеќе доби на значење по нејзината изјава во медиумите од неодамна дека фудбалерот на Болоња е очаен во кревет.

После таа изјава Џемаили веднаш активираше процедура за развод притоа барајќи и старателство над своето дете, затоа што смета дека манекенката не е добра мајка.

Но, Ерјона очигледно многу не е загрижена и поради барањето за развод продолжувајќи со себепромоциите на атрактивен начин. Внимание привлече и на „Ноќта на вештерките“ облекувајќи се во „Плејбој зајачица“… Таа упорно провоцира, додека Блерим се обидува да стане подобар…

Се вчитува...