Фотографијата на Роналдо што собра четири милиони „лајкови“

Кристијано Роналдо ги запали социјалните мрежи објавувајќи провокативна фотографија во која се пофали со својот беспрекорен изглед.

Фактот дека за само неколку часа тој собра над четири милиони „лајкови“ на својот инстаграм-профил најдобро говори за популарноста на оваа фотографија во светската јавност, особено меѓу припадничките на понежниот пол.

 

View this post on Instagram

 

Last session🏊‍♂️🏊‍♂️🏊‍♂️🏊‍♂️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Се вчитува...