Фудбалер ја испратил сопругата на одмор па ја довел дома љубовницата, таа му го огрочи животот (ВИДЕО)

Фудбалерот Виктор Кантиљо се најде во центар на скандал кој речиси дефинитивно ќе го остави без сопруга. Колумбиецот ја испратил својата жена на одмор за да помине повеќе време со љубовницата Моналини Соареш која пак му го огрочи животот.

Познатата ди-џејка на социјалните мрежи објави видео како во бањарка шета по неговата куќа, а на снимката покажува и неколку фотографии од Кантиљо и неговото семејство.

Кантиљо настапува за бразилскиот Коринтиас, клуб кој не сака да биде во центарот на љубовен скандал па се очекува да добие и суспензија од настапите за првиот тим.

Се вчитува...